Szirén Könyvtári Rendsz.
Bejelentkezés

 
SZERETETTEL KÖSZÖNTJÜK ISKOLÁNK HONLAPJÁN!

Sport

 

 

Két megyei csapat is az országos döntőben

Remek eredménnyel jött haza Egerből a 3. korcsoportos röplabda-diákolimpia országos döntőjéből a csabai Erzsébethelyi Általános Iskola és a Petőfi utcai iskola csapata. Mindkét intézmény együttese bejutott az ország legjobb 8 csapatát felsorakoztató döntőbe. A petőfisek a 2., az erzsébethelyiek az 5. helyen végeztek. 

- Örömteli, hogy Békéscsaba város két általános iskolája is ilyen remek csapattal rendelkezik. A gyerekek továbbvitték a békéscsabai röplabda jó hírét, méltó módon képviselték városunkat és a megyét – mondta el lapunknak Kucseráné Szabó Mária, az erzsébethelyiek igazgatója.
forrás: Békés Megyei Hírlap

Bővebben...

 

ELŐRE 100!

alt

Kedves Szülők és Érdeklődők!


Iskolai kiállítások a centenárium jegyében


Iskolánk a 100 éves a Békéscsabai Előre programsororozat keretében kiállítást rendezett.

Az Előre 100 éves történetéből elsősorban az iskolánkkal kapcsolatos emlékek tekinthetők meg.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

 

 

100 év lila-fehérben

Bővebben...

 

Vetélkedő, földön, vízen levegőben!

A második elődöntő eredménye - 2012/01/22

Békéscsaba
és Hajdúböszörmény bizonyult a legjobbnak január 22-én a TV2 iskolai-családi sportvetélkedőjében.  

alt

Bővebben...

 

Iskolánk sportélete

ÁLTALÁNOS TÁJÉKOZTATÓ

SPORTOLÁSI LEHETŐSÉGEK AZ ISKOLÁNKBAN

Röplabda edző: Kerekes Marianna

Labdarúgás edzők: Miklya Zoltán, Zöldi Sándor, Kovács Zoltán

Kick-box edző: Debreczeni Dezső

Atlétika testnevelő: Méhes Magdolna, edző: Germán Tibor

VERSENYNAPTÁR

Belvár Kupa
Nagy sportág választó
Szabó Pál Kupa
Ügyességi csapatbajnokság
Utcai futógála
NAGY VAGY! televíziós vetélkedő
Ünnepi váltófutás 1956
Unicredit labdarúgó házibajnokság
Labdarúgás őszi forduló
Kézilabda őszi forduló
Röplabda őszi forduló
Asztalitenisz házibajnokság
Asztalitenisz városi verseny
Játékos sportvetélkedő
Szilveszteri futógála
MGYLSZ (Bozsik program) Labdarúgó torna
Mezei futóverseny
Megyei Kick-box Diákolimpia
Mezei futóverseny (megyei)
Utcai futógála
Madách Kupa
Csabai Sportparádé
Kézilabda tavaszi forduló
Labdarúgás tavaszi forduló
Kosárlabda házibajnokság
Röplabda tavaszi forduló
Teremfoci (városi)
Országos Kick - Box Diákolimpia
Családi Sportnap
Déli Apró Váltófutás
Rózsa Kupa
 

RENDEZVÉNYEINK

Hagyományos sportrendezvényeink

Rózsa Kupa
Ünnepi váltóverseny (56-os)
Családi Sportnap
Madách Kupa
Játékos sportvetélkedő
Sítábor
Unicredit focibajnokság

Házi versenyek a tanév folyamán

kapitánylabda - Rózsa utca
kosárlabda - Rózsa utca
sorverseny - Rózsa és Madách utca
asztalitenisz - Rózsa és Madách utca
labdarúgás - Rózsa és Madách utca
kézilabda - Madách utca
röplabda - Rózsa utca
grundbírkózás - Rózsa és Madách utca
 

SZEPTEMBERI EREDMÉNYEINK

altViczián Roland Kick-box Európa Bajnokság (Olaszország) III.hely
Janzen Christian 5km-es gyaloglás Országos Bajnokság I.hely
Dodony József 5 km-es gyaloglás Országos Bajnokság III.hely

Krajcsó Csanád Taekwondo országos bajnok

Ügyességi Csapat Bajnokság Megyei Verseny

Leány súlylökés V.hely

Bartolák Alíz
Gémes Gréta
Kovács Nikoletta
Csatlós Enikő
Varga Emese

Fiú súlylökés V.hely

Dodony József
Faragó László
Vidovenyecz Máté
Láza Dániel
Stefanik László

Fiú távolugrás VI.hely

Stefanik László
Faragó László
Vidovenyecz Máté
Láza Dániel
Dodony József

 

 
További cikkeink...
<< Első < Előző 1 2 3 4 Következő > Utolsó >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL