Bejelentkezés

SZERETETTEL KÖSZÖNTJÜK ISKOLÁNK HONLAPJÁN!

Sport

Remekeltek a békéscsabai versenyzők a diákolimpián (beol.hu)

Négy nap, 1500 sportoló, több, mint 100 csapat, 6 sportág és milliónyi élmény. Így ért véget a 30., jubileumi összevont Diákolimpia Országos Döntő Debrecenben, ahol a békéscsabai versenyzők is remekeltek. A Főnix Csarnokhoz kilátogatók sportági bemutatókon, gyermekprogramokon és közönségtalálkozón is részt vehettek.

Teljes cikk iskolánk eredményével és tanulónk különdíjával itt.

Diákolimpia többpróba országos döntő

Iskolánk II. kcs. fiú atlétika csapata sikeresen szerepelt a Diákolimpia többpróba országos döntőjén, 23 csapatból a 8. helyezést érték el.
Kerényi Zoltán a 129 versenyzőből egyéni összetett 15. helyen végzett, Kerkes Zsombor pedig a 19. lett.

Országos röplabda elődöntő

Iskolánk IV. kcs. röplabda csapata megnyerte a Budapesten megrendezett országos elődöntőt, így bejutott a Diákolimpia országos döntőjébe, melyet 2017. június 21-25-ig rendeznek Debrecenben.

Kupagyőztes a BRSE- Erzsébethelyi Általános Iskola csapata

Újabb fantasztikus hétvégén van túl a Békéscsabai Röplabda Sportegyesület utánpótlása. Egy arany és egy bronzéremmel növelték a szuperminik a csabaiak idei éremkollekcióját. Hét csapattal vett részt a BRSE az idei szupermini országos döntőn, amely azért is volt értékes, mert öt különböző csoportban öt edzője készítette fel a lányokat.